Sukcesy sportowe uczniów: rok 2010/2011
SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW 2010/2011
8-11. 07.2010 r w Łodzi odbył się Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bowlingu (strefa B)
II miejsce w kategorii B2 zajęła Aneta Łukasik i została finalistką Mistrzostw Polski w Bowlingu
17 – 18. 09.2010 r w Ostródzie odbył się Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Warmii i Mazur
I miejsce w kategorii B3 zajęła Aneta Łukasik
02.10.2010 r w Bielsku Białej odbył się Ogólnopolski Turniej Bowlingowy
II miejsce w kategorii B3 zajął uczeń III klasy Technikum Masażu Szymon Zygmond
IV miejsce w kategorii B3 zajęła uczennica III klasy Technikum Administracyjnego Aneta Łukasik
08.06.2011 – 11.06.2011 Międzynarodowy Turniej Niewidomych i Słabowidzących o „ Puchar Śląska” Dwumecz Nine Pin Bowling – Ten Pin Bowling ( 9 kręgli – 10 kręgli ) CHORZÓW 2011
II miejsce w kat. B3 zajęła Aneta Łukasik w bowlingu w klasyfikacji indywidualnej
I miejsce w kręgle klasyczne w klasyfikacji drużynowej zajęły:
Grażyna Krysiak w kat.B1
Monika Helwig w kat B2
Aneta Łukasik w kat.B3
17-19.12.2010 r w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym Niewidomych i Słabowidzących
w kategorii młodzież szkolna
I miejsce zajęli: Barbara Kozerska i Marcin Ranos
II miejsce zajęli: Barbara Małek i Aleksander Wesołowski
20 - 21.05.2011r w Chorzowie Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Osób Niewidomych i Słabowidzących „Śląska Karolinka”
I miejsce w kategorii junior początkujący zajęli: Barbara Małek i Aleksander Wesołowski
II miejsce w tej samej kategorii zajęli: Barbara Kozerska i Marcin Ranos
14-16.01.2011 w Koszycach Międzynarodowy Turniej w Kręgle Klasyczne
III miejsce w kategorii junior zajął uczeń I klasy Technikum Masażu Karol Kata
6.11.2010 w Łodzi odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Śrutowym.
Nasi uczniowie Mateusz Walczewski i Szymon Adamek zdobyli V miejsce
20 – 21.05.2011 w Przemyślu Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w strzelectwie z użyciem broni pneumatycznej
III miejsce zajął Mateusz Walczewski uczeń III klasy Technikum Administracyjnego.
09 - 10.05.2011 r w Poznaniu XIV Integracyjne Zawody w Lekkiej Atletyce
Z zawodów przywieźliśmy 11 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe
Paulina Pendolska
I miejsce (złoty medal) w biegu na 100 metrów, 800 metrów i
II miejsce w skoku w dal
Karolina Ilarska
I miejsce (złoty medal) w skoku w dal,
II miejsce (srebrny medal) w biegu na 100 metrów,
III miejsce (brązowy medal) w pchnięciu kulą.
Anna Jelonek
I miejsce (złoty medal) w pchnięciu kulą
II miejsce ( srebrny medal) w biegu na 800 metrów
Olga Merta
III miejsce (brązowy medal) w biegu na 100 metrów
Przemysław Serek
I miejsce (złoty medal) w skoku w dal
Daniel Nadolski
III miejsce ( brązowy medal) w skoku w dal
21.05.2011 w Przemyślu Puchar Polski Niewidomych i Słabowidzących w Strzelectwie z uzyciem broni pneumatycznej
III miejsce zajął Mateusz Walczewski
08 – 10.07.2011 w Łódzi Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bowlingu Strefa A
I miejsce – Aneta Łukasik w kat B3
22-24 07.2011 w Opolu Indywidualne Mistrzostwa Polski w Bowlingu
II miejsce zajęła Aneta Łukasik w kat B3